Independence Guild

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tauri-wow Independence guild forumja


4 posters

    TFG

    wicu
    wicu
    peon
    peon


    Posts : 3
    Join date : 2009. Oct. 29.

    TFG Empty TFG

    Témanyitás by wicu Pént. Aug. 05 2011, 10:06

    Karakterem neve: Wicu
    Draenei Shaman, main talentem: Elemental pve, az off Resto pve
    GearScore: 4657 (http://wowarmory.hu/character-sheet.xml?r=[HU]%20Tauri&n=Wicu)
    A klán elhagyása után elejibe rossz net végett nem játszottam, majd későbbiekben 1időre hanyagoltam is a gamet...most miután "visszatértem" ugy gondolom h igen is megbántam h elmentem.Smile
    Ezzel a karakteremmel kb 10hónapja játszom.
    Raid tapasztalataim: ugyebár a 70es insták már elhanyagoltak, de tier4-töl kezdve tier8-ig majdhogynem mind ismerem, azért is irtam h majdnemmind mivel ys-t és algalont eddig cs videón láttam. mimiron,freya hard mode igaz eddigiekben kimaradt, de taxot azokrol is olvstam/láttam.
    Eddigi klánjaim: Independence. Flare of the Heavens-be azaz a trinyó klánba ah ugyebár nemigazán illeszkedtem be mivel ottartózkodásom folyamán netem ugymond meghalt. Majd Ascendancy-be voltam, ami igen jó playerekkel van ellátva, de az utóbbi időben elhanyagoltam a gamet és igen ritkán v nem is voltam online.
    Gépem adatai: proci: AMD Sempron(tm) 2500+, 1giga ram, graf: Radeon 9800 pro. netem wireles, 2megás csomagot használok(szal net gondjaim mostmár csak elvétve akadnak).Az FPS-em ugymond inkább boss függő, de átlagban raiden 10-20 közt mozog, ami nemigazán sok, de az addonok kikapcsolásával korigálom(azért a fő addokonokat bekapcsolva hagyom )
    Nevem: Szabó Viktor, 1991.11.24-én születtem Szerbiában, azon belül Vajdaságban(Zentán) és Magyarkanizsai lakos vagyok sztem ez elég részletes...
    Sztem elég jol ismertek és nemtartom szükségesnek a bemutatkozást Razz

    Várom visszajelzésetek! Üdv:)
    stinky
    stinky
    megtanult írni
    megtanult írni


    Posts : 25
    Join date : 2009. Aug. 11.
    Age : 32
    Location : Sopron

    TFG Empty Re: TFG

    Témanyitás by stinky Pént. Aug. 05 2011, 10:31

    Jelentkezésed tárgyalás alatt
    wicu
    wicu
    peon
    peon


    Posts : 3
    Join date : 2009. Oct. 29.

    TFG Empty Re: TFG

    Témanyitás by wicu Pént. Aug. 05 2011, 14:28

    Utólag látom cs h a megnevezés pöppet hibás, de sebaj...TGF Very Happy
    Reefgan
    Reefgan
    Admin
    Admin


    Posts : 24
    Join date : 2009. Aug. 04.
    Age : 33

    TFG Empty Re: TFG

    Témanyitás by Reefgan Pént. Aug. 05 2011, 16:50

    Hát még mindig nem egyértelmű gondolom tudod mért, de egyik okot megbeszéltük, ha neted továbbra is úgymond "fos", azaz kb többet vagy offline mint on raiden, akkor biztos pápát mondunk, de még nem döntöttük el, jelenleg itt tartunk.
    wicu
    wicu
    peon
    peon


    Posts : 3
    Join date : 2009. Oct. 29.

    TFG Empty Re: TFG

    Témanyitás by wicu Pént. Aug. 05 2011, 17:27

    Ütközben netem lecseréltem...fél megásrol 2megásra. nemmondom ezzel is akad néha probléma, de nem annyi mint a réginél Smile
    igen-igen 1et értek, nemvolt szép mikor pár alkalommal fogtam magam és leléptem szó nélkül. ez volt...1dolog ami nem változott, h időnként továbra is ujjraindul a randszer...nemvolt még rá kp-m h kijavitsam a hibát Smile
    Trájk
    Trájk
    Admin
    Admin


    Posts : 45
    Join date : 2011. Apr. 13.

    TFG Empty Re: TFG

    Témanyitás by Trájk Pént. Aug. 05 2011, 22:48

    Officeri megbeszélés alapján TGF próbaidőre elfogadva.
    Trájk
    Trájk
    Admin
    Admin


    Posts : 45
    Join date : 2011. Apr. 13.

    TFG Empty Re: TFG

    Témanyitás by Trájk Szomb. Aug. 06 2011, 00:59

    TGF lezárva

    Ajánlott tartalom


    TFG Empty Re: TFG

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27 2024, 05:18