Independence Guild

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tauri-wow Independence guild forumja


2 posters

    Hedphux rugo tgf

    Anonymous
    Hedphux
    Vendég


    Hedphux rugo tgf Empty Hedphux rugo tgf

    Témanyitás by Hedphux Kedd Aug. 09 2011, 21:19

    Night Elf Rugo Asassin(4580) Subletly(4670)

    -az indokot a továbbiakban láthatjátok meg

    -lassan 5 éves rugo-i tapasztalat

    -a célom a jelenlegi klánom progressjében szerepeljenek az újnál újabb insták,raidek

    -Jelenlegi Tauri Insták Tapasztalat:Ulduar:Flame/IC/Hodir/Thorim/Freya hard Yo Sharon(Phase 3 wipe) Mimiron hard 25%wipe(10) / Toc25:3 boss /Onyxia jelenleg csak 10-ben ütöttem.

    -Előző guildem:Burning Legion

    -5 év után jöttem át hordából/alliba.De természetesen ott is rugoval game-ltem.

    -Napi aktivitás:Átlag 5-6 órától amíg a Raid Time tart.Kivéve kedd és Péntek amikor is csak 8 után tudok online lenni Munka miatt.(amin próbálok változtatni)

    -Alliban maximum a High PvP-seket ismerem.Jah meg Drunk-ot Smile (de Nem személyesen)

    Röviden Rólam: 5 éve kezdtem taurin a játékot.
    Életkorom:21
    Nagyon társasági ember vagyok(de amennyiben megfelelek akkor ezt majd észreveszitek ts-en is).Használom a DBM/TS3-at mint kötelező addon.Tisztában vagyok a Dkp és Epgp Rendszer fogalmával/használatukkal/sőt kezelésükkel is(bár az utolsót annyira nem csipem).
    A legfontosabb erényem: Hiába nagy a skill és a gs+ ebből adódóan a dmg-m is, Nem vagyok elszállva magamtól. Raideken sosem hibáztatom se wispben se ts-en a guild társaimat,hisz bármikor hibázhatok én is.
    Röviden ennyit tudtam megfogalmazni. Amennyiben bármiféle kérdésetek van,Fordulhadtok hozzám ingame.

    Előre is sorry a hosszú bemutatkozásért.

    És egyben Előre is köszönöm válaszotokat.
    Trájk
    Trájk
    Admin
    Admin


    Posts : 45
    Join date : 2011. Apr. 13.

    Hedphux rugo tgf Empty Re: Hedphux rugo tgf

    Témanyitás by Trájk Szer. Aug. 10 2011, 00:34

    Amennyiban aktívan időt fordítanál a guildre akkor +
    Reefgan
    Reefgan
    Admin
    Admin


    Posts : 24
    Join date : 2009. Aug. 04.
    Age : 33

    Hedphux rugo tgf Empty Re: Hedphux rugo tgf

    Témanyitás by Reefgan Szer. Aug. 10 2011, 02:20

    Holnap megkereslek online, felőlem +

    Ajánlott tartalom


    Hedphux rugo tgf Empty Re: Hedphux rugo tgf

    Témanyitás by Ajánlott tartalom

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Pént. Ápr. 26 2024, 17:56